PROHLÉDNĚTE SI

Nabídka masáží

Masáže

Luxury erotická masáž

V této masáži zažijete opravdový luxus. Na začátek si dejte u nás na baru, či se slečnou na pokoji sklenku vína, kávu, panáka dobrého alkoholu či pivíčko.

Masáže

Klasická erotická masáž

Používají se zde prvky hlazení, chvění... Masérka roztírá olej svým poprsím a poté Vás svými prsy masíruje... Pomalá masáž penisu až dojde do konečné fáze Vašeho celkového vzrušení s vyvrcholením...

Masáže

De luxe erotická masáž

Krásná slečna Vás rožhaví celým svým tělem... Masérka si s Vámi nejprve hraje pavím perem a pokračuje masáží prsy... Užijete si také vzájemné doteky... Prožijte pocit smyslnosti, relaxace a uvolněnosti...

Masáže

Intim masáž

Při této masáži Vás krásná slečna masíruje zcela nahá a věnuje se pouze Vašim intimním partiím.. Vyvrcholení je umocněné oddalováním vašeho orgasmu slečnou a konečnou extází uvolnění..

Masáže

VIP de luxe masáž

Dopřejte si to nejlepší... Naše krásná masérka se postará o Vaše pohodlí a smyslnou masáží Vás přivede k vyvrcholení.. Šampaňské a jahody v ceně celý zážitek pouze umocní.

Masáže

Klasická tantra masáž

Klasická tantra masáž zahrnuje duševní rituál, kde se uvolníte a otevřete novým a nepoznaným věcem. Je zde hlazení peříčky a kožešinovou rukavicí, olejová masáž, uvolňující tlaková masáž, ...

Masáže

VIP Tantra masáž de luxe

VIP tantra masáž de luxe zahrnuje duševní rituál, kde se uvolníte a otevřete novým a nepoznaným věcem. Vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru se vzájemnými dotyky a šampusem.

Příplatkové služby

Vyvrcholení prsy masérky

Snad každý muž miluje pohled na nahou ženu, její obnažená ňadra, a když se navíc ve vzduchu vznáší vidina takového rozmazlování...

DETAIL SLUŽBY

Masáž prostaty

Prostata je označována za mužský bod G. Stimulací a masáží prostaty dovést až k orgasmu a ejakulaci. Jedná se o velmi intenzivní zážitek..

DETAIL SLUŽBY

Foot job

Jde o způsob vyvrcholení, kde jsou zapojeny chodidla masérky. Je to velmi specifický typ služby, kde žena uspokujuje muže chodidly.

DETAIL SLUŽBY

Whirpool

Uvolňující koupel ve vířivé vaně Vám dá zapomenout na starosti běžných dní. Masérka se postará o Vaše maximální pohodlí.

DETAIL SLUŽBY

SEZNAMTE SE

Naše masérky

Kiara

Masérka

Věk: 33 let
Výška: 170 cm
Váha: 51 kg
Prsa: č. 2

PROFIL MASÉRKY

Samuel

Masér

Masér
Věk: 26 let
Výška: 174 cm
Váha: 63 kg

PROFIL MASÉRA

Hannah

Masérka

Věk: 30 let
Výška: 159 cm
Váha: 55 kg
Prsa: č. 2

PROFIL MASÉRKY

Carl

Masér

Masér
Věk: 28 let
Výška: 177 cm
Váha: 70 kg

PROFIL MASÉRA

Andrea

Masérka

Věk: 34 let
Výška: 168 cm
Váha: 64 kg
Prsa: č. 2

PROFIL MASÉRKY

Sarah

Masérka

Věk: 20 let
Výška: 168 cm
Váha: 60 kg
Prsa: č. 2

PROFIL MASÉRKY

Amy

Masérka

Věk: 27 let
Výška: 168 cm
Váha: 69 kg
Prsa: č. 6

PROFIL MASÉRKY

Tady můžeš být ty!

Masérka

U nás dostaneš víc peněz
než ti dají jinde..
Nevěříš?
Přijď se přesvědčit!

STAŇ SE MASÉRKOU
English